veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[522] [523] [524] [525] [526]
kavel: 524 verkocht € 240.00

[Vlinders] Die Schmetterlinge Deutschlands

und der angrenzenden Länder in nach Natur gezeichneten Abbildungen nebst erläuterndem Text. Arnstadt, Verlag der unst-Anstalt des Verfassers, (1870-1876). 4 delen, 471 p. Groen linnen met goudopdruk, uniform gebonden. Banden wat sleets, dl. 1 rug onderzijde deels los. dl. 4 een plaat los + Recensio Critica Lepidopterorum Musei Ludovicae Ulricae quae descripsit Carolus a Linnè. P. O. Chr. Aurivillius. Stockholm, Norstedt & Soner, 1882. Met 1 gekleurde gravure. Linnen, titel verguld op rug. Band wat verkleurd. Toegevoegd: Svenska Fjärilar. Frithiof Nordström, Einar Wahlgren en Albert Tullgren. Stockholm, Nordisk Familjeboks Forlags Aktiebolag, 1941. 2 delen in 1 band. 535 p. Met 50 gekleurde platen. Halfleer, titel verguld op rug. Rug leer boven ingescheurd.
(totaal 6)