[311] [312] [313] [314] [315]
kavel: 313 verkocht € 50.00

Chansonnetten

Schrift, 4to, ca. 350 pp. waarvan een derde beschreven met 73 genummerde en een aantal ongenummerde Nederlandstalige liedjes uit de oude doos. Tweede helft 19e en begin 20e eeuw. De nummering voorin loopt van 1. Het Boertje van Gorredijk tot 73. Op en neer, volgens de inhoudsopgave voorin, en eindigt met een paar ongenummerde liedjes met als laatste: Met den Pleziertrein, dat ook als nr. 75 voorkomt (niet in index voorin). Regelmatig en duidelijk handschrift. Slordige band, voorplat losrakend en een paar losse pagina's. Veelal gedateerde en in onbruik geraakte liedjes.