LOT 30
SOLD €380,00

Het Leelijke Jonge Eendje

This item contains no English description. See the Dutch description: Naar het sprookje van H. Andersen. Geteekend en gelithographeerd door T. Van Hoytema, den Haag, 1893. Gedrukt bij S. Lankhout & Co. Uitgave C.M.van Gogh, Amsterdam. XXXI pag.

Licht sleets aan randen, goed in band, goed exemplaar.