LOT 106
SOLD €260,00

Groot-Algemeen Apothekers Woordenboek in twee delen.

This item contains no English description. See the Dutch description: Vervattende de voorschriften der samengestelde geneesmiddelen, die in alle bekende dipensatorien worden gevonden uit meer dan LXXX zoo oude als nieuwe Artsenyboeken. Kornelis Elzevier, Amsterdam, H. Gartman, W. Vermandel en J.W. Smit, 1790. Incl. titelplaat door Wed. S. Schouten en Zn, en Gerrit de Groot, 1754. (26), 1105 + 966 p.

Leren rug, kartonnen platten. Platten sleets en voorplat dl. I los van band. Roestvlekjes, verder goed. (totaal 2)