LOT 1018
SOLD €110,00

[Scandinavia] Collection of eight literary travel books: (1) Dr. W. Soltau

Reize door Noorwegen en een gedeelte van Zweden. Vert. J.W. Jacobus. Leeuwarden, Steenbergen van Goor, 1816. 269 p. Sc, Dutch transl. from orig. German text.

(2) A. Daumont. Reis door Zweden in den jare 1830. Haarlem, Wed. A. Loosjes, 1835. 2 vols. XII,280; XII,290 p. Unif. hlinen, marbled boards, gilt spine, 2 engr., Dutch transl. from the orig. French text. (3) J. van der Hoeven. Herinneringen aan eene reis naar Stokholm in Julij 1842. Amst., R. Stemvers, 1845. Ill. front cover loose, title w. vignette. (4) F. Rühs. Finland en de Finnen. Leeuwarden, Steenbergen van Goor, 1815. 2 vols. VIII,303; (4),266 p. Sc. (5) Vyer af Stockholm och dess omgifningar. Vues de Stockholm et de ses environs. Stockholm, Alb. Bonnier, ca. 1850. Obl. 8vo. 20 tinted lithogr. -and 3 others, all used copies. (total 10)