This item contains no English description.
See the Dutch description: L.J. Veen, Amsterdam, 1906, eerste druk. Gebonden uitgave met prachtig bandontwerp van Chris Lebeau. 221 p.
Licht roestvlekkig in boekblok, mooi exemplaar.