Gerrit Komrij - Mijn Minnaars
This item contains no English description.
See the Dutch description: Tight End Press, 1994. Gebrocheerde uitgave, 44 p. met ets in sepia en goud van Charles Hofman, genumm. en gesign. Dit is nummer 8. Gedrukt in een oplage van 21 + 7 genummerde exemplaren. + Een separaat gedrukt nawoord door Paul Van Capelleveen. In cassette.
Goed exemplaar.