[Miniatuurboekjes] Cahier Collectie
This item contains no English description.
See the Dutch description: 1989-1992, Philip Elchers, gesigneerde en genummerde reeks van 25 miniatuur kunstenaarsboekjes in transparante cassettes, in blauw doosje gestoken. Oplage 100 ex. Dit is ex. nr. 11.
Werk van o.a. Bernard Divendal, Ruud de Rode, Frans Franssen, Jet van Oosten, Sytse van de Zee en twintig andere kunstenaars.