LOT 175
SOLD €1250,00

Hugo Claus - Almanak

This item contains no English description. See the Dutch description: 366 Knittelverzen. Cornamona Pers, Amsterdam, 1982. Een van de 6 extra luxe exemplaren, door Geert van Daal gebonden in een franse band van blauw marokijnleder, met geciseleerd kopgoudsnede, handverguld. Met gemarmerde schutbladen in bijpassende cassette. HC, gesigneerd door de auteur.