Simon Vestdijk - Het Litteken
This item contains no English description.
See the Dutch description: Cornamona Pers, 1984. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. Een van de 10 hc exemplaren die bestemd waren voor familie, uitgever en drukker. In cassette gestoken.