De Avonturen van de Janmaat en de Sinjoor, De Baard en de Kale.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Uitgave Robbedoes, Antwerpen, 1942. Geb. uitgave met linnen rug, 152 pag. 38, 5 x 28 cm.
Gebruikssporen aan randen, restauratie aan pag. 6. (onder en zijrand), verder redelijk goed exemplaar van dit zeldzame album.