LOT 766
SOLD €240,00

Disney - Mikkie Muis

This item contains no English description. See the Dutch description: Krantenstrips het Nieuws van den Dag 1937-1939. Met Mikkie in Marsepeinia -1773-1923 met enkele gerestaureerde stroken en een fotokopie, Mikkie en de Beurskrach nrs. 2048-2185, 1938. Mikkie uit kamperen 2292-2322, 1939 - en 3 andere verhalen.

Totaal 6 verhalen in 3 mappen gestoken. (totaal 3)