Tyrrell's Russian War + 1813-1815, Geïllustreerde Geschiedenis van den Vrijheidsoorlog
This item contains no English description.
See the Dutch description: Henry Tyrrell, Esq., The History of the War with Russia: Giving Full Details of the Operations of the Allied Armies. Vol I+II. Londen, New York, The London Printing and Publishing Company, 1855 (?). In leer gebonden in reliëfdruk. 384 + 380 p. Met staalgravures van o.a. portretten, gevechtsscènes en kaarten. + Prof. Dr. J. von Pflugk-Harttung, 1813-1815, Geïllustreerde Geschiedenis van den Vrijheidsoorlog. Rotterdam, J.M. Bredée's Boekhandel en Uitgevers-Maatschappij, 1912. [8], 397 p. Geb. met 301 platen in de tekst, 43 kunstplaten en 17 bijlagen.
'Tyrrell's' vertoont zeer lichte roestvlekjes, banden vertonen gebruikssporen, verder goede ex. (totaal 3)