Peepshow: Keuken.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Eind 18de/ begin 19de eeuw, gegraveerde handgekleurde achtergrond en 3 (van 5) lagen, 9x14 cm., in enveloppe uit de tijd.
Twee lagen ontbreken, 2 lagen beschadigd.