Peepshow: Bibliotheek.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Eind 18de/ begin 19de eeuw, gegraveerde handgekleurde achtergrond, 5 lagen, 9x14 cm., in enveloppe uit de tijd.
Achtergrond waarschijnlijk niet bijpassend. Alle lagen (licht) beschadigd.