Peepshow: warenhuis.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Eind 18de/ begin 19de eeuw, gegraveerde handgekleurde achtergrond en 5 lagen, 9x14 cm., met gegraveerde omslag, in enveloppe uit de tijd.
Twee lagen licht beschadigd.