LOT 103
SOLD €320,00

Korte Schets Of Dag-Verhaal Van het tegenwoordig Gedrag der Burgeren van Amsterdam :

This item contains no English description. See the Dutch description: Wegens Redres in eenige vervalle Zaaken, aanvang neemende den 9 Augustus 1748 : Voorzien met alle de Origineele Notificatie, Publicatie en Aanspraaken, die daar van uit gekomen zyn. Gron. e.a., Berlinkhof e.a., 1748, 189,(5) pag., halfperkament uit de tijd. Laatste pagina ontsierd door aantekeningen met balpen. Gebonden met: Historische beschryving; of onzydig relaas, van het algemeen misnoegen der burgeren van Amsterdam (...). Door verscheide Lief hebbers by een vergaderd (idem, ibid., 1748, (8),286 pag.).

Band met lichte gebruikssporen, voor de rest goed.