LOT 64
SOLD €100,00

[Picture books] 16 titles: (1) A.S. Reule. Nieuwe sprookjes: De Vuurtoren

Amsterdam, Ellerman, Harms & co, 1887. Lithogr. wr. and 4 lithogr. plates. Sm. 8vo. (2) Moeder de Gans. Vertellingen uit de Oude Toover-Wereld, met 9 fraaije plaatjes. Amsterdam, G. van der Linden, c. 1870. Paper wrappers. Sm. 8vo. Spine dam, loose in quires. (3) J.P. Heije. Asschepoester. Een sprookje uit de oude doos. Ets-photogr. door H.J. Burgers. Amsterdam, 1865. Gilt stamped cloth. 8vo. -and 13 more, incl. smaller booklets.

(total 16)