LOT 1691
PASSED

[House of Orange] Collection of 20 titles mainly on the deaths

of members of the House of Orange. Early 18th to 19th cent., various sizes and bindings.

Occas. defects, sold as a collection, not subject to return. Incl. a.o.: (1) F. Halma. Europa in rouw. Over de droevige en beklaaglyke dood, van den grootmagtigsten en doorluchtigsten vorst, Willem den III. Amst., F. Halma, 1702. 16 p. 4to. Loose p. (2) Aan mijne landgenooten, bij het afsterven van den dapperen keizerlijken koninklijken generaal veldtuigmeester, Willem George Frederik, prins van Orange, en Nassau, enz. enz. enz. Amst., widow J. Dóll, 1799. 15 p. Loose in modern wr. (3) L.J. Dermout. Kerkelijke rede ter gedachtenis van Zijne Majesteit Willem Frederik, graaf van Nassau, koning der Nederlanden (...). The Hague, K. Fuhri, 1844. 30,(1) p. Orig. printed wr. (4) Levensschets van zijne majesteit Koning Willem Frederik, graaf van Nassau, gevolgd door eene nauwkeurige beschrijving der plegtigheden van zijne majesteits begrafenis (...). Ibid., idem, 1844. (2),118 p. Orig. printed wr., lithogr. view (160 cm) and a fold. plan. Wr. dam. (total 20)