LOT 528
PASSED

Lot with 22 ephemeral publications,

mostly memorial books of various institutions and businesses, mostly illustrated, all but 2 in original wrapper, (large) 8vo and 4to sizes.

Contains e.g.: (1) Het eeuwfeest van het instituut tot onderwijs van blinden te Amsterdam. 1808 - 13 november - 1908 (original half cloth); (2) Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van H. Drijfhout & Zoon's Edelmetaalbedrijven N.V. 1827 maart 1952 (original half cloth); (3) De vergulde Hand 1554-1954. Waar men 4 eeuwen om zeep ging; (4) Zuur verdiend. 1813-1963 azijnmakerij De Kroon - J.F. Tack n.v.; (5) Het Koninklijk Koloniaal Instituut te Amsterdam. Wording, werking en toekomst door C.J. Hasselman (1924); (6) Wij zijn 75 jaar zoet. Door de n.v. Centrale Suiker Maatschappij uitgegeven te Amsterdam in 1957 bij het 75-jarig bestaan van de Wester Suikerraffinaderij; (7) 1st year no. 2 Ienves Boekjes. Published by Ipenbuur & van Seldam drukkers Amsterdam (ca. 1910); (8) Hervormde Kweekschool voor onderwijzers en onderwijzeressen te Amsterdam. Gedenkboek 1907-1932; (9) De Gereformeerde Kweekschool te Amsterdam 31 augustus 1885-1935; (10) Eerste H.B.S. met 5-jarigen cursus te Amsterdam. Gedenkboek 50-jarig bestaan (1916).