LOT 55
SOLD €80,00

[Struwwelpeter] Griet de Smeerpoes

Bewerkt door J.J.G. Wahlen. (Alkmaar, Kluitman, 1896), (14) p., 4to + Piet de Smeerpoets en andere verhaaltjes door Elise de Graaf, ca. 1910 + De Struwelpetertjes uit Daan Hoeksema's Teekenstift met rijmpjes van 't Woudvogeltje - 3 vols.: Piet de Smeerpoets-Wrrede Karel/ De snoeper-De muurbekladder/ De wilde jager-Luie Frans. Gebr. Koster, Bussum, 1927 + Stoute Meisjes. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1885. 10 x 7.5 cm., 4 pp., illus. wrapper and 3 lithographs. Book from the series Klein Prent- en Leesmuseum in twaalf soorten + Zoete en Stoute Kinderen en Ondeugende Jongens from the same series - and 4 more.

(total 12)