Lucifer, een volksboek tot verbreiding van Natuurwetenschap,
red. Dr. B. Verver. 6 volumes. Opgeluisterd door keurige Litho- en Chromolithographische platen en de vereischte houtsneegravures. Leeuwarden, A. Akkeringa, 1870-'72. 6 volumes, 8vo, uniformly bound in faux leather, complete and very good set.