LOT 531
PASSED

LOUIS DE VRIES.

This item contains no English description. See the Dutch description: Jubileum 1901-1926. Huib Luns(1881-1942), litho, druk Senefelder Amsterdam. Affiche voor de uitvoering van Hendrik IV, onder regie van Frank Luns, ter gelegenheid van het 25 jarig jubileum van acteur Louis de Vries (1872-1940). 123 x 87 cm.

Versteviging aan randen en vouw in midden, enkele plekjes gerestaureerd.