LOT 498
SOLD €100,00

Le Peintre-graveur Hollandais et Flamand

This item contains no English description. See the Dutch description: J. Philippe, van der Kellen, eerste deel, Kemink et Fils, Utrecht. 240 pag., ongesn. + 36 pag. houtsnedes van o.a. Albert Cuyp en Gabriel van der Leeuw. Opnieuw gebonden in groen halfleer.