Le Peintre-graveur Hollandais et Flamand
This item contains no English description.
See the Dutch description: J. Philippe, van der Kellen, eerste deel, Kemink et Fils, Utrecht. 240 pag., ongesn. + 36 pag. houtsnedes van o.a. Albert Cuyp en Gabriel van der Leeuw. Opnieuw gebonden in groen halfleer.