ALEX
This item contains no English description.
See the Dutch description: Jacques Martin (1921-2010), 60 Ans Avec Alix. Portfolio in roodlinnen map met bandsluiting. 8 platen, waarvan 2 sérigraphien en 6 offset gedrukt. Oplage 250, gesign. door Martin. Dit is nr. 198.
* Martin overleed dit jaar, dit is het laatste door hem uitgebrachte gesigneerde werk.