LOT 448
SOLD €920,00

WIELRENNEN

This item contains no English description. See the Dutch description: Lot met ca. 300 ansichten van wielrenners vanaf 1913 tm ca. 1985. Met enkele tientallen gesigneerd, waaronder Cesar Debaets, Filiep Thijs (winnaar tour de France 1913), Lucien Buysse (winnaar Tour de France 1926), Paul Oszmella, Pietro Linari, Peter Post, Wim van Est, etc.

*Een collectie wielrenkaarten van deze omvang komt zelden voor.