LOT 805
PASSED

Kunst - Demeulemeester, Armand & Louf, Dom Andre. Via Crucis. Free Press. Ronse. 1980

This item contains no English description. See the Dutch description: 1e druk. Kruisweg van de Stilte. Gesigneerde eenmalige oplage van 100 exempl. (nr.84); Portfolio met 12 kleurenreproducties en 12 genumm. en gesign. zeefdrukken van Armand Demeulmeester. Tekst Dom Andre Louf, Abt van Katsberg. Uitgeg. i.o.v. Trappistenabdij St. Sixtus Westvleteren.

Olifantsfolio. omslag bruin fluweel. casette met 12 mapjes met telkens een set met een reproductie, een gesign. zeefdruk, een begeleidende tekst en een mapje met verantwoording en colofon. In zeer goede staat.