LOT 554
PASSED

EX-LIBRIS.

This item contains no English description. See the Dutch description: Origineel ontwerp voor ex-libris voor E.A. Oudt. Kunstenaar onbekend (onduidelijk gesigneerd: J.H?). Gedateerd 13-VI-1942. Diverse technieken op papier. ca. 32 x 41 cm. Ingelijst achter glas.