WISKUNDE.
This item contains no English description.
See the Dutch description: FONTAINES, JEAN DES. Cyfferkunst gemakkelyk gemaakt (...) door -. Tweede deel. 's Gravenhage, J.C. Leeuwestyn, 1792. Door auteur gesigneerd. XIII,206 p. orig. pap. Goed ex.