LOT 34
SOLD €250,00

BEWEEGBARE BOEKEN.

This item contains no English description. See the Dutch description: Als de dieren konden spreken! Rotterdam, D.Bolle, ca 1890. 10 pag. met 4 beweegbare chromolitho's. Afb. van de negerzanger en de leeuw, de negervrouw en de olifant, drie apen en een tijger en tijgerpaar met kindjes.

Nietjes doorgeroest, waardoor los in band. Verder goed exemplaar.