[Struwwelpeteriana]
Paulientje met de Zwavelstokjes. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1885. Lith. Gebr. Braakensiek. 6 lithographed pages and 6 blank pages. With: Piet de Smeerpoets. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1885. Lith. Gebr. Braakensiek. Idem.
Both restored on spine with traces of use and sl. soiled cover.
(total 2)