LOT 144
SOLD €110,00

Stichting De Roos

A.F.Th. van der Heijden. De gebroken pagaai. Novelle, Stichting De Roos, Utrecht, 1999. 64 pp. No. 46 /175. In half cloth + Casanova/Het Duel. Vertaling Ike Cialona, 1999. 79 pp. No. 46/175 with the signed lithograph by Matthijs Sluiter + Priapaeën. Geerten Gossaert. Ingeleid en geannoteerd door Hans van Straten, 1995. 27 pp. In red velours. Added: Zij ontvielen ons, jaar-eeuw-en millenniumwisselingsgeschnk, 1999 and several brochures/catalogues.

(total 4)