LOT 74
SOLD €180,00

Lot with five 19th-century children's picture books

O, hoe lief! Prentjes voor Spelende Kinderen. 11 one-sided pages, with handcoloured lithographs. Spine rubbed and partly loose, else good + Fabelen en gedichtjes voor kinderen met 24 platen. Vijfde druk. Leeuwarden, Hugo Suringar, ca. 1860. 8vo, in red cloth. 72 pp. Bookblock loose in weathered binding. With stamp Inrigting voor doofstommen te Rotterdam + Jongens! Wat zal er gespeeld worden? Handboekje voor knapen bij hunnen onderlinge Oefeningen en Spelen. Met houtsnee-plaatjes en figuren. Leeuwarden, G.T.N. Suringar, 1845. 170, viii,(8) pp. Shabbily rebound in paper binding + Almanak voor de Jeugd 1865. Amsterdam, H.J. van Kesteren. 144 pp. Lacks spine, else good - and 1 more.

(total 5)