LOT 53
SOLD €150,00

[Calligraphy] Alphabets voor schilders graveurs schoonschrijvers steenhouwers lithog

Utrecht, lithografie door P.W. van de Weijer voor Gebrs. v.d. Post, c. 1885/ Deel II; 20 pp. with alphabet in various types. Oblong 4to, bound in halfleather, first endpaper handwritten "Letterboek van C.H. Wiesman" + Calligraphische Voorbeelden ten dienste van Schilders, Steenhouwers, lithographen, bouwkundigen enz. in 32 genres. Vol. I. D. Bolle, Rotterdam, c. 1890. 16 pp. Oblong 4to, stapled + Vol. II, (idem). Both with minor damage to wrapper - and 1 more.

(total 4)