LOT 151
SOLD €260,00

Advertising games

Leven-puzzle 1926. De vijf zintuigen. Samenstelling Jos vas Dias. 28 x 22 cm. With various advertising such as Gebr. Prins Opticien, Amsterdam/ Bussum and Sickesz + De Sleutel van het geheim der sterren. Leven-puzzle 1931 + Ganzenspel Biscuitfabriek 'Victoria", Dordrecht, c. 1935 + Geschiedenis spel door negentien eeuwen heen. Ned. Biscuitsfabriek, lith. gebr. Braakensiek. Reinforced on reverse along edges + Bijdijsiroop-spel. De lotgevallen van Meneer Vincent. Rotterdamsche lithografie en Handelsdrukkerij, c. 1910 + Helder's Noordpoolspel (tear b.l. repaired) + Tramway-spel. Ellerman, Harms & Co, Amsterdam, c. 1890. Reinforced on reverse along edges + De Jong's Cacaospel - and 2 more. With traces of use and restoration, but all complete.

(total 10)