Magic - Picture Book. Bilder - Zauberei. - Livre de la Magie graphique
This item contains no English description.
See the Dutch description: Nürnberg, D.u.V.v. Gebrüder Fels, ong. 1880, (46) p., gelithografeerde (kleuren) afbeeldingen van o.a. kinderen, narren, dieren en postzegels, met in de marges uitsparingen voor de duim, om het boekje op bepaalde bladzijden open te kunnen laten vallen, orig. omslag. Schade aan de rug, maar toch een goed exemplaar voor een dergelijk boekje - en 7 andere goochelboekjes (eerste helft 20e eeuw).
(totaal: 8)