Het Nieuwe Tramwegnet - in verband met - het te Verwachten Vervoer en de Rentabiliteit
This item contains no English description.
See the Dutch description: T. Sanders. J.H. de Bussy, Amsterdam, 1886. (2), 78 p., orig. omslag.
Enigszins gebruind/ roestvlekkig aan begin en einde. Rug gedeeltelijk beschadigd - en 4 andere over tramwegen. o.a. Hoe bouwt en exploiteert men tramwegen? C. Rutten, A.E. Kluwer, Deventer, 1911. Ills., uitvouwbare tabellen, orig. omslag.