LOT 436
SOLD €120,00

[Law] S. van Leeuwen. Het Rooms-Hollands Regt

waar in de Roomse Wetten met het huydendaagse Neerlands Regt, in alles dat tot de dagelijkse onderhouding kan dienen, met een bysondere kortheit, so wel in de vaste Regts-stoffen, als in de manier van Regts-vordering over een gebragt werden. Met allerhande Ordonnantien, Placaten, Hand-vesten, Keuren, Gewoonten, en Gewijsden deser en omleggende landen bevestigt. Simon van Leeuwen. 9th impression, Amsterdam, Jan Boom, 1720. (46), 688, (28) pp. 4to, bound in vellum. Portrait of author facing title page.

Paper label to spine, else clean copy.