LOT 670
PASSED

14 Cahiers Rietveld Academie

This item contains no English description. See the Dutch description: Uitg. Philip Elchers, 1997, met Alexandra Zoi, Sofia Cherkezishvili, Geraldien van den Berg e.a. Genummerde en gesigneerde editie van 14 kunstenaarsboekjes in div. grafische technieken als ets, houtsnede, litho. In foudraal van grijsbordkarton, oplage 29.