Souvenir de Rotterdam
This item contains no English description.
See the Dutch description: P.M. Bazendijk, Rotterdam, laat 19e eeuw, leporello bestaande uit 12 gelithografeerde plaatjes, orig. gelithogr. kart. omslag met linnen rug, oblong 8vo.
Band gesleten, voor de rest goed.