Peepshow: Poppenkasterij.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Eind 18de/ begin 19de eeuw, bestaande uit een gegraveerde handgekleurde achtergrond en 4 (van 5) lagen, in enveloppe uit de tijd.
Drie lagen (licht) beschadigd.