[Posters] (1) De Leider van het Nederlandsche volk
'Ik doe een beroep op het goedwillende deel der natie om niet langer afwachtend te blijven toezien.' Mussert, nieuwjaarsrede 1943. Goedgekeurd door de afd. Propaganda van het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten No. 77. Tijdsduur 29 januari - 28 februari 1943 - K. 2347. Lithography, 55 x 40 cm.
Folded, minor dam. without loss of paper. Added 2 booklets: (2) Nederland aan de Saar. Huurlingen van den volkenbond. De grondwet viermaal geschonden. N.E.N.A.S.U., 1939. (3) Gooi het roer om. Centrale popagandadienst N.S.B. Each 16 pp. (total 3)