Go to lot number:
LOT 2691
SOLD €150,00

(1) Alhier wordt ingeteekend op H. de Hoogh & Co's

Nieuwe Christelijke Scheurkalender, 1883 (...) De inhoud van den kalender zal verrijkt worden met eene levensbeschrijving van den onvergetelijke zeeheld Adml. Michiel Adriaansz. De Ruiter, versierd met 12 platen. Amsterdam, B.H. Blankenberg, 1883. 84.5 x 58 cm. With tipped-in brightly coloured lithographic print, by Fresling & Co, Amsterdam. Consisting of 2 parts mounted together, with folding lines, tear in upper margin, edges sl. frayed.

(2) Alom is de inteekening opengesteld op Thomas Carlyles beroemd werk over de Fransche Revolutie van 1789-'93 (...) Met circa 300 prachtige platen en portretten, verschijnt in ± 20 afleveringen à 30 cent per aflevering. Vucht, Maatsch. tot Expl. v.d. Drukkerij Bogaerts, ca. 1892. 115 x 81 cm. With tipped-in brightly coloured lithographic print. Torn along fold. lines. (total 2)