LOT 1913
SOLD €220,00

[Netherlands. Scheveningen. The Hague. Madurodam] 48 brochures

Ca. 1910-60. 28 brochures/ leaflets on the seaside resort Scheveningen. Incl. a.o.: (1) Fold-out lithogr. flyer Jan Lavies' Scheveningen Holland, ca. 1935. (2) Kuikhoven's zilveren jubileum. Vijfentwintig Volkszeebad-Seizoenen. 's Gravenhage, W. Ringlever, 1918. 24 p. (3) Fold-out Scheveningen poster "East is East and West is West but Scheveningen is the best". 1938. (4) 5 early Madurodam brochures. (5) 12 brochures/ flyers on the Hague. Added: (1) Haagsche Gids no. 8, 1934. A brochure on the dangers of the sea by A.J. Meijerink, ca. 1910. (2) Nederlandsche Vereeniging voor Thalassotherapie. Veiligheidsheidsmaatregelen bij de zeebaden in Nederlandsche zeebadplaatsen. Amst., F. van Rossen, 1916.

(total 48)