LOT 277
SOLD €120,00

[Funerary] Rochussen, C. Beschrijving der plegtigheden,

na het overlijden en bij de ter aarde bestelling van het stoffelijk overschot van zijne majesteit Koning Willem Frederik graaf van Nassau voorafgegaan van eene korte levensschets versierd met een naauwkeurige afbeelding van den statigen optogt (...). Rott., S. van Reijn Snoeck & W.J. van Osterzee, 1844. 63 p. Incl. 166 cm long lithogr. of the burial procession of King Willem II. Orig. wr. (sl. worn). 8vo. Occas. foxing. Good copy. Added: a convolute of various funerary poems, elegies, etc.; incl. a few manuscript pages. Ca. 1800. A few titles: Epicedion in funere acerbo (...) Judith de Bosch; In acerbum funus Nicolai Bondt; Epitaphium optimae puellae Adrianae Magdalenae van Voorst; and In Obitum Hieronymi de Bosch. Most in Latin or Dutch. Hcl. 8vo. Joints (and some pages) loosening, occas. foxing.

(total 2)