Iets over De Vee-Sterften in Friesland, [Cattle Death in Friesland]
- en de daartegen genomen Maatregelen, van af 1713 tot heden, door Mr. C.M.A. Simon van der AA, Procureur bij het Provinciaal Geregtshof van Friesland en de Arrondissements-Regtbank te Leeuwarden., Leeuwarden, V. Meursinge, 1849., 84 p. Cardboard.
Spine slightly damaged.