Pfeiffer Fr. J. Jr. - Tooneel Decoratief
-voorgesteld in op steen geteekende platen ... benevens zijn portret mitsgaders toepasselijke dichterlijke bijschriften van Mr. J. van Gennip en eene levensschets vervaardigd door G. van Ernst Koning, Amsterdam bij C. Weddepohl, 1845.
Folio, half linen, gilt stamped front and back cover in the shape of a lyre, complete with a portrait of the author and 8 full-p. lithographs, sl. water damage lower side, illustrations not affected. Rare.