50-99 Kinderboeken

veiling / 30 maart 2009
[50 - 59] [60 - 69] [70 - 70]
kavel: 60
Lot met 9 antiquarische kinderboeken
-Met o.a. W.C.(?) Truth and Trust, Edinburough, 1850, Frank Thomas, Parents et Enfants, Geneve 1901 en 7 andere.-
€ 30 - € 70
kavel: 61
Lot met 5 antiquarische kinderboeken
-o.a. Eene Kattengeschiednies en andere vertellingen door Louise B.B., met teekeningen van J.Linse, H.D.Tjeenk Willink, Haarlem, ca. 1890 + 4 andere.-

verkocht € 20.00
kavel: 62
Zum Zeitvertreib fur brave Knaben & Madchen. Ein Ziehbilderbuch.
-Pop-up, Meggendorffer, L. München Braun & Schneider (ca. 1880).-
€ 400 - € 800
kavel: 63
Gefiederte Lieblinge, enveloppe met gelith. afbeeldingen van kip, duif en andere vogels
-Uitg onbek, ca. 1900. Met 5 van de 6 gelith. figuren op karton. -

verkocht € 65.00
kavel: 64
Speelzak Kinderboekenweek 1971
-Groen roze variant, ongebruikt. In nieuwstaat.-

verkocht € 35.00
kavel: 65
J. Kievit, W. Heskes: De Rolprentboekjes, de avonturen van Flip en Flop
-Scheltens en Giltay, Amsterdam, ca. 1925. 6 Filmstripboekjes met houten platten aan weerszijden en gebonden met een lint. In originele illustratieve doosjes, in grotere opbergdoos. -
€ 400 - € 700
kavel: 66
2 Beweegbare prentenboeken
-Mijn Hazenboek en mijn Berenboek. Mulder en Zoon, Amsterdam, ca. 1950. In goede staat.-

verkocht € 40.00
kavel: 67
B. Midderigh-Bokhorst, Originele gouache
-40 x 28 cm. Meisje wuift met zakdoek naar markies op paard. + Affiche Flower Harvest-Sweden. Smiths Fine Arts Publ. Ltd, The Hague, ca. 1938, gesigneerd door de artiest. + Affiche Verhuizing in vroege Middeleeuwen (140 x 22 cm), Smiths, ca 1938.-

verkocht € 340.00
kavel: 68
Anderer Leute Kinder, 32 Malerien mit Text von Carl Larsson
-Bruno Cassirer, Berlin, ca. 1914. Folio (41 x 30 cm), met 32 full-colour ills. van Larssons werk. In linnen band, met bandtekening Koe en lammetjes. -
€ 180 - € 300
kavel: 69
Schimmentheater Circus Ombramaan, set compleet.
-Ca 1935. Theater Plezier, het circus Ombramaan. Met schimmenfiguren uit het circus en een theater met een lichtdoorgevend vel waarachter deze zich kunnen bewegen. -
€ 150 - € 300
[50 - 59] [60 - 69] [70 - 70]