veiling / 30 maart 2009 / 50-99 Kinderboeken
[65] [66] [67] [68] [69]
kavel: 67 verkocht € 340.00

B. Midderigh-Bokhorst, Originele gouache

40 x 28 cm. Meisje wuift met zakdoek naar markies op paard. + Affiche Flower Harvest-Sweden. Smiths Fine Arts Publ. Ltd, The Hague, ca. 1938, gesigneerd door de artiest. + Affiche Verhuizing in vroege Middeleeuwen (140 x 22 cm), Smiths, ca 1938.
(totaal 3)