350-399 affiches

veiling / 30 maart 2009
[350 - 359] [360 - 375] [376 - 385]
kavel: 360
Nationale bond van het Aandenken
-Ontwerp George-P de Laet. Ter herdenking aan de helden en martelaars. Drukkerij J.-E. Goossens, 27, Habermanstraat Brussel.-
€ 150 - € 300
kavel: 361
Tabak: Rokende vrouw wiens hand wordt gekust.
-Ontwerp Johan Georg van Caspel, ca. 1900. Steendruk Senefelder Amsterdam.-

verkocht € 600.00
kavel: 362
Vermeld op stukken voor postbushouders het postbusnummer
-Ontwerp Max Velthuys, uitgave PTT, ca. 1958.-

verkocht € 70.00
kavel: 363
Willy Sluiter: Gadourol is de aangenaamst smakende levertraan in vasten vorm.
-106,5 x 81 cm. Drukkerij Senefelder Amsterdam.-

verkocht € 70.00
kavel: 370
AR. Penck (Ralf Winkler) Tentoonstellingsaffiche Galerie Aschenbach
-99 x 69 cm, 3-kleuren, ca. 1994. In lijst.-
€ 150 - € 300
kavel: 371
Amsterdam in de put; opgravingen rond het Damrak
-Harry Veltman, 1976. 95 x 32 cm-
€ 20 - € 40
kavel: 372
Lucebert Gouaches en tekeningen 12 mei- 10 juni 1984
-Galerie de Lange, Emmen. Driekleurendruk. 70 x 33 cm. -
€ 30 - € 60
kavel: 373
Spoorwegen: Ferrovia Elettrica Stresa Mottarone
-100 x 68 cm. Ca. 1925. Ingelijst. Gedrukt door Stab. Richter & Co., Napoli. Indruk van een tramgang bij het Lago Maggiore.-
€ 400 - € 700
kavel: 374
Paardensport: De beker van Breda
-Litho J.C.Steenkamp 1905. 90 x 82 cm. -

verkocht € 250.00
kavel: 375
Jan Toorop(1858-1928): XXVII Internationaal Eucharistisch Congres, 23-27 juli Amsterdam 1924
-Litho. 109 x68 cm. -

verkocht € 750.00